W przypadku wielu chorób, urazów czy odniesionych kontuzji wyleczenie przyczyny stanowi dopiero pierwszy krok na drodze do odzyskania zdrowia. Niekiedy niezbędna jest również indywidualna rehabilitacja, aby zredukować lub zupełnie wyeliminować skutki przebytych dolegliwości. Jeśli więc rozpoczynasz proces powrotu do pełni sprawności i chcesz przejść go w komfortowych, przyjaznych warunkach, skorzystaj z propozycji turnusów rehabilitacyjnych, które organizujemy prywatnie w Jack Studio w Wielkopolsce. Z naszą pomocą wrócisz do zdrowia, a jednocześnie odprężysz się i odpoczniesz od miejskiego zgiełku.

Prywatne turnusy rehabilitacyjne w Jack Studio we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Fizjoterapii i Zdrowia

W Jack Studio w Wielkopolsce organizujemy 7dniowe turnusy rehabilitacyjne przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą powrócić do pełni sprawności po przebytych urazach lub chorobach. Działamy pod patronatem Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii i Zdrowia w Krakowie, dlatego gwarantujemy przygotowanie indywidualnego planu ćwiczeń, wspólnie konsultując się ze specjalistami. W naszym ośrodku proponujemy zaś między innymi treningi EMS, hydroterapię, terapię andulacyjną HHP, nordic walking, rehabilitację pooperacyjną, ale nie tylko.

Efektywne i odprężające 7-dniowe turnusy rehabilitacyjne

Dbamy o to, by każdy turnus rehabilitacyjny na kręgosłup, urazy mięśniowe czy inne dolegliwości był nie tylko skuteczny, wprowadzając właściwe metody terapii, ale również przyjemny, przebiegający w swobodnej, rodzinnej atmosferze. Nasz ośrodek zlokalizowany jest więc w cichej, spokojnej okolicy w otoczeniu pięknej przyrody, dzięki której będziesz mógł się odprężyć, a latem ćwiczyć na świeżym powietrzu. Ponadto niedaleko Jack Studio znajduje się restauracja serwująca wyśmienite dania, natomiast prywatne turnusy rehabilitacyjne odbywają się w niewielkich grupach zapewniających poczucie komfortu.

Turnusy rehabilitacyjne prywatnie dla osób w każdym wieku

Skuteczna rehabilitacja bywa potrzebna zarówno osobom starszym ze schorzeniami ortopedycznymi, jak i młodym ludziom, którzy doznali kontuzji w trakcie uprawiania sportu. W Jack Studio doskonale to rozumiemy, dlatego nasze turnusy rehabilitacyjne są dostępne bez ograniczeń wiekowych. Dysponujemy własnym basenem oraz komfortowymi apartamentami, a bliska współpraca ze specjalistami z zakresu fizjoterapii sprawi, że szybko wrócisz do zdrowia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!