Ośrodek rehabilitacyjny po Covidzie

Przeszedłeś zakażenie Covid-19 i czujesz, że nawet najprostsze czynności wymagają od Ciebie wiele wysiłku? Nie załapałeś się na państwową rehabilitację lub nie przyniosła ona oczekiwanych efektów? Szukasz miejsca, w którym zregenerujesz się bez ciągłego pośpiechu, w pięknym otoczeniu przyrody i z dostępem do pysznego jedzenia? Skorzystaj z naszej oferty. W Jack Studio organizujemy pocovidowe turnusy rehabilitacyjne. Zadbamy o Twoje ciało i duszę, sprawiając, że nabierzesz sił i chęci do podejmowania kolejnych wyzwań.

Skuteczne turnusy rehabilitacyjne po covidowym zapaleniu płuc i nie tylko

Niezależnie od tego, czy Twoje zakażenie przebiegało łagodnie — jak przeziębienie, czy musiałeś korzystać ze wsparcia szpitalnego sprzętu — Twój organizm jest osłabiony. Być może odczuwasz męczące bóle głowy, chroniczne zmęczenie, masz zaburzone zmysły węchu i smaku lub — w wyniku konieczności długiego leżenia — mniej sprawne mięśnie. Dzięki leczniczym właściwościom bioklimatu Kobylej Góry, gdzie położony jest nasz ośrodek oraz profesjonalnemu personelowi szybko odzyskasz sprawność.

Zapraszamy na specjalistyczne turnusy po covidowe w ośrodku rehabilitacyjnym Jack Studio

Do skorzystania z oferty zachęcamy zarówno osoby starsze, jak i młodsze. Zapewniamy wsparcie doświadczonego personelu, jak również doskonale zaplecze techniczne wraz z różnorodnymi terapiami przystosowanymi do możliwości oraz potrzeb naszych Gości. Mamy baseny, urządzenia do hydromasażu, organizujemy zajęcia na świeżym powietrzu — takie jak Nordic Walking. Piękne położenie środka wśród lasów i nad zalewem sprzyja szybkiej rekonwalescencji.

Jeżeli chorowałeś na Covid-19 i potrzebujesz turnusu rehabilitacyjnego lub Twoi bliscy chcieliby z niego skorzystać — zapraszamy do pięknie położonego ośrodka Jack Studio w Kobylej Górze. Z nami szybko wrócisz do pełni sił!