witamy

pomożemy Wam w powrocie do zdrowia

Jack Studio to miejsce położone w malowniczej wsi Myślniew, między lasami i polami, w uzdrowiskowym terenie Kobylej Góry. Apartamenty z basenem na wyłączność, zajęcia na świeżym powietrzu oraz szereg zabiegów dla poprawy kondycji fizycznej to tylko kilka z zalet naszego miejsca. Bliskość natury oraz otoczenie ogrodu nadają przyjemny charakter temu miejscu. Z oferty Jack Studio może skorzystać jednocześnie 5 osób (2 pokoje dwuosobowe z łazienką, 1 pokój jednoosobowy z łazienką).

Kameralny obiekt z rodzinną atmosferą – to idealne połączenie dla osób, które szukają sposobu na regenerację swojego ciała oraz odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Dużym plusem jest także restauracja Stara Fabryka, która mieści się 100 m od obiektu. Restauracja ta słynie z pysznej, włoskiej pizzy oraz oryginalnych dań kuchni włoskiej. Przed Starą Fabryką w okresie letnim jest także ogródek, który stwarza świetne warunki do wypoczynku, po aktywnym dniu, przy orzeźwiającym drinku, filiżance naturalnej herbaty lub aromatycznej kawy. W okresie jesienno-zimowym polecamy spędzenie czasu w Cuba Club, w którym można zagrać w bilarda.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Jack Studio to miejsce, w którym znajdziecie ukojenie dla duszy i ciała.

Anna Przybyłek

trener personalny, absolwentka AWF Wrocław

W swojej pracy pomagam innym osiągnąć swoje cele. Uważam, że podejmowana aktywność fizyczna powinna być jak najbardziej zróżnicowana oraz dostosowana do potrzeb i możliwości ćwiczącego, dlatego też proponowane przeze mnie treningi przybierają różne formy. Wierzę w zdrowe i rozsądne rozwiązania, zamiast magicznych sztuczek i obietnic bez pokrycia. Przekonuję swoich podopiecznych, że kluczem do osiągnięcia celu jest wytrwałość i konsekwencja w działaniu. Wiem, że osiągnięcie sukcesu to nie przypadek ale ciężka praca. Staram się wprowadzać dobre nawyki, które z czasem zaprocentują nie tylko poprawą sylwetki ale też lepszym zdrowiem i samopoczuciem.

Ukończone kursy i szkolenia:

  • trener personalny,
  • trener EMS,
  • trening funkcjonalny,
  • trening medyczny,
  • zdrowy kręgosłup,
  • instruktor piłki siatkowej,
  • I stopień dietetyki,
  • kurs masażu I i II stopień.

galeria

poznaj miejsce, w którym poczujesz się jak w domu

restauracja i klub

będąc u nas, tutaj również zawitasz