Przytulne apartamenty — Kobyla Góra

Szukasz kameralnego obiektu rekreacyjnego, w którym panuje rodzinna atmosfera, a otoczenie sprzyja błogiemu relaksowi? Jack Studio to wyjątkowe miejsce w okolicach Kobylej Góry oferujące przestronne, a przy tym bardzo przytulne, klimatyczne apartamenty. Nasze pokoje do wynajęcia są wyposażone w wygodne meble, a także podstawowe sprzęty sprzyjające codziennemu odpoczynkowi. Urządzone w klasycznym stylu z dodatkiem drewnianych elementów dekoracyjnych pomieszczenia dedykowane są każdemu, komu zależy na wyciszeniu z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszamy!

Pokoje do wynajęcia – Kobyla góra

Niewielkie sanatorium rehabilitacyjne Jack Studio to miejsce, gdzie zaznasz sielskiego odpoczynku w doskonale wyposażonych apartamentach, z możliwością odbycia rewelacyjnych zabiegów poprawiających ogólną kondycję całego organizmu. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim opcję hydromasażu, terapię andulacyjną HHP łagodzącą stres, bóle napięciowe czy migreny, a ponadto magnetoterapię oraz regenerację pocovidową. Możesz skorzystać z konsultacji ze specjalistami nawet podczas krótkiego pobytu w ośrodku umiejscowionym w okolicach Kobylej Góry. Koniecznie zobacz dostępne w Jack Studio komfortowe, jedno lub dwuosobowe pokoje do wynajęcia!

Apartamenty z basenem w prywatnym sanatorium

Wszystkie apartamenty to pomieszczenia przeznaczone do odpoczynku, a także rekonwalescencji po przebytej chorobie. Decydując się na skorzystanie z naszej znakomitej oferty, otrzymujesz dostęp do basenu, a ponadto możliwość odbycia terapii, zabiegów bądź treningów z wykwalifikowanym trenerem personalnym. Pokoje do wynajęcia w Jack Studio wyróżniają się nie tylko stylową aranżacją i przestronnym wnętrzem, ale przede wszystkim kameralnym, rodzinnym klimatem. Sanatorium jest umiejscowione w spokojnej okolicy Kobylej Góry, gdzie podczas spaceru możesz odetchnąć świeżym powietrzem, a wyglądając przez okno — poczuć cudowną, kojącą atmosferę wiejskiego otoczenia. Serdecznie zapraszamy do dokonywania rezerwacji poprzez nasz formularz zgłoszeniowy!