Biorezonans DIRP – to skuteczna i bezpieczna forma leczenia oraz profilaktyki wielu schorzeń.

U podstaw jego działania leży zasada, ukierunkowanego oddziaływania drgań elektromagnetycznych określonej częstotliwości, kształtu i amplitudy. Celem jest destrukcyjny wpływ na patogenne organizmy t.j. pasożyty, grzyby, pierwotniaki, bakterie, wirusy oraz ich toksyny.

Biorezonans stanowi element medycyny naturalnej ale  jednocześnie wykorzystuje nowoczesną technikę. Jest w pełni bezpieczną i zupełnie bezbolesną formą terapii. Podczas zabiegu nie są emitowane żadne szkodliwe promieniowania. Terapia nie jest ukierunkowana na objawy choroby, lecz na jej przyczyny, dzieki czemu uruchomia naturalne procesy regulacji organizmu i samoleczenia. Biorezonans coraz częściej stanowi jedyną metodę w leczeniu danej choroby. Nie ma żadnych przeciwwskazania co do korzystania równolegle z innych terapii lub leków, które w żaden sposób nie kolidują z biorezonansem.

Wykonujemy terapie:

 •  Przeciw  pasożytniczą ( Tasiemce, Glisty, Przywry, Pierwotniaki )
 •  Przeciw grzybiczą ( Candidy, Aspergillusy i inne)
 •  Przeciw  bakteryjną ( Borelia, Chlamydia , Mycoplasma, Yersinia i inne)
 •  Przeciw wirusową ( EVB, wirus brodawczaka,  wirus otyłości, Coxackie, WZW wątroby i inne)
 •  Przeciwdziałanie wrzodom żołądka i dwunastnicy
 •  Rozpuszczanie kamieni nerkowych i żółciowych
 •  Przeciwdziałanie endometriozie, mięśniakom i zapaleniu jajników
 • Regulacja pracy wątroby, trzustki, jelit, nerek i innych narządów
 • Detoksykację organizmu  metale ciężkie, rtęć, obciążenia chemiczne
 • Drenaż limfatyczny , modelowanie sylwetki, wygładzanie zmarszczek
 • Odchudzanie – pogromca tłuszczu – wirus otyłości
 • Rzucanie palenia – ANTYNIKOTYNA ( skuteczność już po 1 terapii)
 • Intensywna terapia w walce z BORELIOZĄ
biorezonans wielkopolska

Terapia biorezonansowa

wykorzystuje fakt, iż wszystkie żywe istoty, w tym mikroorganizmy emitują fale elektromagnetyczne w określonym spektrum częstotliwości. Znając spektrum danego patogenu można go unieszkodliwić oddziałując wahaniami częstotliwości, która spowoduje zachwianie jego procesów metabolicznych i obniży aktywność życiową. W efekcie obniżona zostaje jego chorobotwórczość i toksyczność. Z tak osłabionym patogenem łatwo poradzi sobie układ immunologiczny człowieka oraz zioła anty pasożytnicze.

Diagnostykę wykonujemy z wykorzystaniem aparatu F-Scan 5

 • Najnowsze urządzenie szwajcarskiej produkcji do szybkiej diagnostyki i terapii obciążeń organizmu metodą DIRP (DIRP to tzw. bio-rezonans synchro-metryczny).
 • Nowy model F-SCAN 5 został mocno udoskonalony pod względem funkcji, które oferowane były przez starsze modele. Wszelkie ustawienia oraz polecenia wprowadza się przy pomocy palca na wyświetlaczu dotykowym. Urządzenie posiada specjalny port wyjściowy do sygnału o przebiegu prostokątnym, dodatnie napięcie stałe, a ponadto port wyjściowy WIELOSYGNAŁOWY. Posiada również złącze zasilające przekazujące zasilanie do podłączonych akcesoriów.
 • Działa w trybie automatycznym, jest bardzo przydatne szczególnie dla małych dzieci. Samo badanie może trwać zaledwie kilka minut.
 • F-Scan to urządzenie, które powstało w oparciu o odkrycia doktora Royal’a Raymunda Rife’a oraz Kanadyjskiej mikrobiolog dr Huldy Clark. Na urządzeniu można prowadzić skuteczną terapię częstotliwościową z wykorzystaniem różnych elektrod (cylindryczne stalowe lub żelowe naklejane na ciało).
biorezonans dirp f-scan

Biorezonans — Wielkopolska

Wirusy, bakterie, pasożyty, zarodniki grzybów — każde z nich, gdy pojawią się w naszym organizmie, mogą stać się przyczyną uciążliwych, nierzadko poważnych dolegliwości, z którymi układ odpornościowy nie zawsze jest w stanie skutecznie sobie poradzić. Określenie, z jakim typem drobnoustrojów mamy do czynienia, a także ich późniejsza neutralizacja to nierzadko procesy wymagające licznych, czasochłonnych badań, ale znakomitą alternatywą okazuje się biorezonans. Pozwala on na wykrycie oraz wspomaganie leczenia schorzeń wywoływanych przez pasożyty, ale również wielu innych dolegliwości, dlatego w Jack Studio w Wielkopolsce oferujemy diagnostykę i terapię z wykorzystaniem tej innowacyjnej, bezpiecznej metody.

Wykorzystanie biorezonansu DIRP w profilaktyce i leczeniu chorób

Biorezonans DIRP wykorzystywany w Jack Studio jest skutecznym, a zarazem bezpiecznym sposobem na zapobieganie oraz terapię rozmaitych dolegliwości zdrowotnych, nie tylko wynikających z obecności pasożytów w organizmie. Znakomicie sprawdza się on również między innymi przy przeciwdziałaniu chorobie wrzodowej żołądka bądź dwunastnicy, rozpuszczaniu kamieni nerkowych i żółciowych, przeprowadzaniu detoksykacji, regulacji pracy wielu narządów wewnętrznych czy walce z boreliozą. Ponadto biorezonans DIRP jest też przydatny przy drenażu limfatycznym, modelowaniu sylwetki, a także odchudzaniu. Zainteresowała Cię propozycja? Skontaktuj się z nami!